ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Туреччині випробовують корабельну гармату власного виробництва

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Грудня 2021, 14:59

На одному з полігонів турецьких збройних сил відбуваються наземні випробування першої корабельної артустановки – 76-мм гармати МКЕ 76/62  власного оборонного виробництва. Дальність ураження гармати становить 16 км. Боєзапас – 70 снарядів, скорострільність – 80 постр./хв. Вага – 7500 кг, спорядженої гармати – 8500 кг.

Як зазначив міністр оборони Туреччини Хулусі Акар, який був присутній на цьому заході, рівень локалізації виробництва вже досяг 80%.

До речі, розробкою 76-мм корабельної гармати займається держкомпанія МКЕ. Як стверджується, нову систему було створено за 12 місяців. Перед початком робіт адаптація 16,8 тис. компонентів виробу була доручена п’яти командам – з баштової установки, системи озброєння, гідравліки, корпусу та програмного забезпечення. У кожній із груп працювало в середньому по 300 осіб. При цьому одночасно ведуться роботи зі створення для неї боєприпасів, зокрема «розумних», та їхнього наведення з GPS та лазерного променя.

Зі свого боку керівник однієї з найбільших турецьких оборонних структур – Інституту машинобудування та хімічної промисловості (MKEK) Ясін Акдере зазначив, що наступний крок – прискорено створити 127-мм корабельну гармату не пізніше 2023 року.

Підготував Сергій Воронков

Читайте нас у Facebook
Мітки: