ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Медаль «За волонтерську діяльність» — за багаторічну підтримку

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Грудня 2021, 10:21 47

У Рівному заступник командувача військ оперативного командування «Захід» бригадний генерал Володимир Горбатюк зустрівся з волонтерами, аби подякувати їм за багаторічну допомогу та підтримку.

— Я маю сьогодні почесну місію виконати доручення від командувача військ ОК «Захід» привітати вас з Міжнародним днем волонтера та вручити відзнаки з нагоди свята. Дякую вам від усіх командирів Збройних Сил України не тільки за 2014 та 2015 роки, а за весь період вашої неоціненної допомоги заради спільної мети — перемоги нашої держави та її майбутнього.

Відзнаки командувача військ ОК «Захід» отримали більше ніж десяток волонтерів.

— Сьогодні тут присутня Наталія Борисенко — жінка, яка несе подвійну ношу: волонтерства й величезний тягар втрати рідної дитини на сході України, — акцентував бригадний генерал, передаючи матері загиблого героя синьо-жовтий стяг на знак того, що боротьба триває, а ця важка втрата ніколи не буде забута. Окрім цього, він вручив пані Наталії медаль «За волонтерську діяльність» та квіти.

Серед нагороджених й відома співачка-волонтерка Христина Панасюк. Взявши слово, вона привітала військових у відповідь з прийдешнім Днем Збройних Сил України, подякувала за довіру та можливість бути поруч, адже для неї, як волонтера й музиканта, найвища нагорода — це можливість співати для українських воїнів.

З нагоди сьогоднішнього свята в межах відповідальності військ оперативного командування «Захід» з 6 по 12 грудня сплановано привітання волонтерів на території восьми областей західної України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини