ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Колектив цієї компанії провів близько 70 волонтерських акцій

Прочитаєте за: 3 хв. 5 Грудня 2021, 9:39

Міжнародний день волонтера світ відзначає з 1985 року. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 2003 року. Але роком народження великого українського волонтерства по праву вважається 2014-й, а саме — Революція Гідності. З початком російсько-української війни волонтерський рух в Україні набув безпрецедентного масштабу. Нашому війську допомагали мільйони українців з різних регіонів, різного віку — бізнесмени, школярі, пенсіонери… Вони везли на передову все, починаючи зі шкарпеток, борщових наборів, маскувальних сіток, ліків і закінчуючи бронежилетами, тепловізорами, технікою. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власними життями.

Геннадій Виходцев відвідує поранених воїнів

Часто було так, що волонтерськими осередками були трудові колективи  підприємств, які організовували тисячі людей націлених на збір необхідної допомоги для війська. Так, з 2014 року колектив ГК «Фокстрот» організував близько 70 волонтерських акцій, а кількість учасників у них інколи сягала 1000 активістів. Рух розпочався з волонтерської ініціативи кількох найбільш активних та небайдужих працівників трудового колективу та був підтриманий співзасновниками компанії.

У колективу компанії ще до війни був досвід об’єднання небайдужих людей навколо єдиної ідеї. Йдеться про проєкт «Зелений офіс», який почали впроваджувати співробітники компанії ще у 2009 році і, до речі, не припинили цю активність до сьогодні. Проєкт ГК «Фокстрот» «Хочу допомогти!» став частиною системної допомоги бізнесу захисникам України за останні 7 років.

Ще влітку 2014 року співробітники компанії провели серію благодійних ярмарків, доходи з яких перераховувалися на потреби захисників України. А вже у вересні 2014 року було вирішено об’єднати корпоративних волонтерів у рух «Хочу допомогти!». З цього моменту допомога волонтерів стала більш концентрованою — системно та спільними зусиллями небайдужих людей вдавалося дедалі більше закривати гарячі потреби захисників України, поранених воїнів у шпиталях та захисників, які потребували реабілітації.

Нашим захисникам колектив компанії відправляв бронежилети, спальники, спеціальні ліхтарі, оргтехніку, медикаменти, продукти харчування та багато іншого. Певна сума коштів була перерахована на рахунок Міністерства оборони України на матеріально-технічне та медичне забезпечення ЗС України. Ці небайдужі люди також надавали допомогу дітям загиблих воїнів, пораненим воїнам під час реабілітації.

Шанобливе ставлення керівництва компанії до захисників підтверджує і той факт, що нині у цьому колективі працює 72 ветерани російсько-української війни.

Читайте нас у Facebook