ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

109 одиниць військової техніки збройних формувань РФ розміщені з порушенням Мінських домовленостей — СЦКК

Новини ООС
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Грудня 2021, 11:12

Збройні формування Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей вкотре ігнорують взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських домовленостей. Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомили про розміщення з порушенням домовленостей 109 одиниць військової техніки ЗФ РФ.

Про це інформує пресслужба штабу ООС.

За повідомленням української сторони СЦКК, робота Місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях постійно супроводжується численними перешкоджаннями з боку окупаційних військ. З 19 листопада СММ ОБСЄ опублікувала дев’ять оперативних звітів, в яких повідомляється про перешкоджання роботі Місії з боку збройних формувань РФ. Так, у щоденному та оперативному звітах СММ ОБСЄ, опублікованих 3 грудня 2021 року, повідомляється про заборону доступу патрулям Місії на блокпостах збройних формувань РФ поблизу населених пунктів Старомихайлівка, Хрещатицьке, Шевченко, Нова Мар’ївка, Золоте та Молодіжне.

Попри значні перепони в роботі, представники Місії все ж виявили в районі дій так званого 2-го армійського корпусу ЗФ РФ 8 РСЗВ БМ-21 «Град», розміщених з порушенням ліній відведення: в районі н. п. Міусинськ — 6 одиниць, в районі н. п. Садовий — 2 одиниці.

Також у районі дій 2-го армійського корпусу ЗФ РФ в районі Міусинськ поза межами визначених місць зберігання зафіксовано:

  • танки Т-72 та Т-64 — 19;
  • САУ 2С1 «Гвоздика» калібру 122 мм — 6;
  • причіпні гармати 2А36 «Гіацинт-Б» калібру 152 мм — 4;
  • причіпні гаубиці 2А65 «Мста-Б» калібру 152 мм — 10;
  • причіпні гаубиці Д-30 калібру 122 мм — 16;
  • міномети 2Б11 «Сани» калібру 120 мм — 9 одиниць;
  • ЗРК 9К35 «Стріла-10» — 5;
  • бойові броньовані машини — 31.

Також у районі дій так званого 1-го армійського корпусу ЗФ РФ в межах житлової забудови населеного пункту Старомихайлівка з порушенням ліній відведення було виявлено 120-мм міномет 2Б11 «Сани». Там же було виявлено зенітну установку ЗУ-23-2.

Українська сторона СЦКК відзначає, що зафіксовані порушення з боку ЗФ РФ свідчать про ведення ними активних заходів бойової підготовки задля створення передумов для подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Оператори FPV-дронів 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗС України зафіксували  випадок, коли російський військовослужбовець, не витримавши психологічного та вогневого впливу, вчинив самогубство.

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

Боєць з позивним «Ніл» зараз пілотує у батальйоні Fatum 60 механізованої бригади 3-го армійського корпусу.

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Десантники 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон вбивцю.

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Підрозділ РУБпАК «Фурія» бригади прикордонників «Гарт» продовжує вибивати техніку та живу силу окупантів.

У 10-му армійському корпусі викрили чергову російську брехню про успіхи окупантів

У 10-му армійському корпусі викрили чергову російську брехню про успіхи окупантів

Ворожі пропагандисти заявили, що нібито «зайняли лівий берег Куп’янська» і «оточили українські війська в районі Подолів», що не відповідає дійсності.

Естонія виділяє 3,5 млн євро на Starlink для України в межах ІТ-коаліції — Міноборони

Естонія виділяє 3,5 млн євро на Starlink для України в межах ІТ-коаліції — Міноборони

Обладнання посилить стабільність і захист зв’язку для українських підрозділів, зокрема на передовій.

ВАКАНСІЇ

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Олександрія

Старобільський РТЦК та СП

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Майстеp-номеp обслуги, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

--- ---