ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В абсолютних цифрах бюджет оборонного відомства на 2022 рік найбільший за всю історію незалежної України – Олександр Завітневич

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2021, 10:11 496
завітневич

У Державному бюджеті на 2022 рік на сектор безпеки та оборони передбачено рекордний фінансовий ресурс: 323,1 млрд грн (загальний фонд – 253,98 млрд грн, спеціальний фонд – 12,7 млрд грн, інші – 56,5 млрд грн) або 6 % ВВП, повідомив голова Комітету ВР України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич. 

–  Під час доопрацювання Державного бюджету до другого читання видатки загального фонду на національну безпеку і оборону збільшили на 3,7 млрд грн, із них на оплату праці з нарахуваннями – на 3,54 млрд грн, – зазначив він. – Ми підвищуємо розміри грошового забезпечення військовослужбовців, наближаючи їх до розмірів країн-членів НАТО. 

При цьому Міністерство оборони України отримає найбільші кошти, не тільки  порівняно з минулим роком, але й за весь попередній період.  Зокрема, у 2022 році  на військове відомство сплановано спрямувати 133,5 млрд грн, що на 2,4 млрд грн більше  порівняно з сумою, що закладалася у першому читанні. 99 млрд грн будуть направлені на забезпечення діяльності Збройних Сил України, 28 млрд грн – на військову техніку та озброєння, 2,1 млрд грн – на утилізацію боєприпасів,1,2 млрд грн – на будівництво і придбання житла для військовослужбовців,464 млн грн – на керівництво у сфері оборони. 

– В абсолютних цифрах  це найбільший бюджет оборонного відомства за всю історію незалежної України, − констатував Олександр Завітневич. – Ми підвищуємо фінансування української армії, адже російська військова загроза нікуди не зникла. Збройні Сили України мають бути забезпечені найкращим озброєнням, технікою, обмундируванням, усім необхідним.  

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо