ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Необхідно у стислі терміни завершити процес формування Командування Сил територіальної оборони ЗСУ — Олексій Данілов

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2021, 15:34 2

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначив, що Закон України «Про основи національного спротиву», який вводиться в дію з 1 січня 2022 року, є ключовим для розбудови цілісної системи територіальної оборони України з огляду на актуальні загрози.

Про це він заявив на міжвідомчій нараді, інформує пресслужба РНБО.

«В умовах ескалації гібридної агресії РФ, загострення ситуації навколо наших кордонів, цей закон є одним з фундаментальних запобіжників, механізмом реалізації концепції всеохоплюючої оборони нашої держави», – сказав він.

Водночас Олексій Данілов заявив на необхідності у максимально стислі терміни завершити процес формування Командування Сил територіальної оборони ЗСУ, регіональних органів військового управління, бригад та батальйонів Сил територіальної оборони з урахуванням рівня загроз у кожному регіоні України.

«Всі рішення необхідно ухвалювати з точки зору національних інтересів», – сказав він, наголосивши на доцільності перегляду підходу до розміщення та комплектації підрозділів ТРО.

Секретар РНБО України також наголосив на важливості активізації зусиль очільників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо виконання положень Закону України «Про основи національного спротиву», зокрема в частині формування добровольчої компоненти сил територіальної оборони.

«Необхідно формувати ядро територіальної оборони в кожній громаді, люди мають знати чіткий алгоритм дій із захисту своєї землі», – підкреслив він.

Читайте нас в Telegram