ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Полтаві військові й цивільні вивчають основи взаємодії ЗСУ з громадянським суспільством

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2021, 18:36

У Полтаві 30 листопада та 1 грудня за сприяння координаторів проєктів ОБСЄ в Україні та Міністерства оборони України відбувся регіональний семінар на тему «Взаємодія Збройних Сил України з громадянським суспільством та інші ключові напрями демократичного контролю над Збройними Силами», повідомляє Полтавський обласнийтериторіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

У заході брали участь представники громадських організацій та військових частин Полтавщини. Серед лекторів – представники Міністерства оборони України та Генерального штабу.

‒ Це вже сьомий такий семінар у 2021 році, ‒ наголосив начальник управління зв’язків з громадськістю полковник Богдан Сеник, ‒ унікальність даних семінарів у тому, що до їх проведення залучені національні експерти.

Учасники семінару протягом двох днів ознайомилися з питаннями взаємодії ЗСУ з громадянським суспільством, демократичного цивільного контролю, цивільно-військового співробітництва, міжнародного гуманітарного права тощо.

Довідково:

Координатор проєктів ОБСЄ в Україні надає підтримку реформам та допомагає країні справитися з викликами, що постали в часи кризи. Виконувані ним проєкти сприяють докорінним перетворенням, необхідним для розбудови стабільного та демократичного майбутнього країни.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,