ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся з родинами військових, які загинули за Україну

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2021, 18:14

Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний та начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Шаптала провели зустріч із рідними військовослужбовців ЗС України, які загинули під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України. Захід відбулася у Центральному будинку офіцерів ЗСУ. Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Генерал-лейтенант Валерій Залужний наголосив, що зранку починає свій день з того, що отримує інформацію із зведення та завжди має перед очима цифри полеглих.

Головнокомандувач Збройних Сил України вручив почесні нагрудні знаки «За заслуги перед Збройними Силами України» дружинам, матерям та батькові полеглих захисників України за їхню жертовність, безмежну батьківську та материнську стійкість, вагомий внесок у патріотичне виховання захисників незалежної України,формування високих духовних і моральних якостей, активну громадську діяльність.

– Мені дуже боляче! Я хочу по-людськи сказати Вам – «Дякую». Ми будемо залишатися на одній стороні. Будемо пам’ятати, що йде війна. Забувати вас, забувати тих, які пішли, ми не маємо права! – наголосив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Читайте нас в Telegram