ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тайвань заклав першу субмарину нового покоління

Армії світу
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 12:29

На верфі тайванської суднобудівної компанії China Shipbuilding Corporation (CSBC) у Гаосюні заклали перший дизель-електричний підводний човен, призначений для місцевого флоту. Цей крок спрямований на оновлення підводних сил та розвиток внутрішнього потенціалу з виробництва субмарин.

Як повідомляє Naval News, новому підводному човну присвоїли заводський номер 1168. На Тайвані число 168 вважається щасливим через особливості вимови на мандаринському діалекті.

Тайванський флот і місцева верф CSBC підписали контракт на будівництво першого дизель-електричного човна у травні 2019 року. Згідно із затвердженим графіком, постачання субмарини замовнику очікується у 2025 році.

Нині у складі ВМС Тайваню є чотири дизель-електричні підводні човни. Два з них (типу «Гуппі-II») побудовані в 1944–1950-х роках у США, передані у 1970-ті роки та придатні лише для навчання особового складу. Два сучасніші човни класу «Хай Лун», придбані у Нідерландів у 1987-1988 роках, не здатні забезпечити ефективний захист морських кордонів острова. Наразі реалізується проєкт їхньої модернізації для продовження терміну служби до 2030 року.

Згідно з відкритими даними, нові підводні човни успадковують загалом дизайн класу «Хай Лун», але відрізняються сучасною конструкцією керування й надбудови. Відомо, що нові тайванські підводні човни озброять важкими 533-мм торпедами Mk.48 версії Mod 6, протикорабельними ракетами UGM-84L «Гарпун» та іншими бойовими та гідроакустичними системами, наданими американськими розробниками Lockheed Martin і Raytheon.

Підготував Сергій Воронков

Читайте нас в Telegram
«Легкі гроші» — важкі злочини: у Харкові судитимуть підлітка за підпали для ворога

У Харкові до суду скерували справу підлітка, якого, за версією слідства, завербували через месенджер і використали для диверсій.

«У машині тиша — усі слухають небо»: історія «Степанича», який сім років возить побратимів крізь вогонь
«У машині тиша — усі слухають небо»: історія «Степанича», який сім років возить побратимів крізь вогонь

Вдень — технік із документами, вночі — водій, який вивозить і заводить бійців під дронами. Його робота — маршрут між життям і ризиком.

«Тисяча кілометрів у тил»: ССО розкрили деталі удару по «Каракурту» і нафтовому хабу
«Тисяча кілометрів у тил»: ССО розкрили деталі удару по «Каракурту» і нафтовому хабу

У ССО уточнили подробиці нічного удару по порту Приморськ, про який раніше повідомляв Президент.

«Мінус носій „Калібрів“» — у Приморську уражено ракетний корабель і нафтову інфраструктуру
«Мінус носій „Калібрів“» — у Приморську уражено ракетний корабель і нафтову інфраструктуру

Сили оборони вдарили по об’єктах у порту Приморськ. Серед уражених цілей — ракетний корабель, катер і танкер.

«Ворог змушений відтягнути вогневі засоби на більшу відстань»: на Придніпровському напрямку ефективно протидіють російській артилерії
«Ворог змушений відтягнути вогневі засоби на більшу відстань»: на Придніпровському напрямку ефективно протидіють російській артилерії

Артилерія противника на Придніпровському напрямку змушена ховатися у лісових масивах і не має змоги працювати на повну силу.

ВАКАНСІЇ
Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Зовнішній пілот (оператор) БпЛА до Сухопутних військ ЗСУ

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

Drone Force, рекрутинговий центр Сухопутних військ ЗСУ

Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Гранатометник, помічник гранатометника

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---