ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президенти України та Туреччини обговорили питання співпраці в оборонній сфері

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 9:20
Ілюстративне фото

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом обговорили питання співпраці в оборонній сфері.

Як повідомляє Офіс Президента, сторони констатували, що стратегічне партнерство вже сьогодні зміцнює збройні сили двох держав. Було відзначено реалізацію низки важливих проєктів у галузях літакобудування та розбудови ВМС, а також наявні перспективи для поглиблення такої взаємодії.

Глава Української держави також повідомив Реджепу Таїпу Ердогану про початок серійного виробництва транспортного літака Ан-178.

«Запрошую Туреччину приєднатися до кола його замовників», – зазначив Володимир Зеленський.

Водночас Президент України високо оцінив незмінну підтримку з боку Туреччини територіальної цілісності й суверенітету України, а також активне залучення до роботи нового міжнародного механізму – «Кримської платформи».

Володимир Зеленський подякував лідеру Туреччини за висловлене співчуття у зв’язку із загибеллю українських воїнів на сході нашої держави.

Окрему увагу Президент України приділив питанню звільнення українських громадян, яких незаконно утримує Росія.

Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган обмінялися думками щодо безпекової ситуації в регіоні, а також стосовно відповідних ініціатив з посилення безпеки в регіоні Чорного моря.

Президенти домовилися провести ювілейне, 10-те засідання Стратегічної ради високого рівня у лютому 2022 року в Києві. Було наголошено на тому, що цьому важливому заходу має передувати ґрунтовна підготовка, зокрема проведення в грудні поточного року другого засідання «Квадриги» на рівні міністрів закордонних справ та оборони.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Примари» в небі — розвідники уразили дві РЛС та пускову установку ЗРК

«Примари» в небі — розвідники уразили дві РЛС та пускову установку ЗРК

На Донбасі бійці Головного управління розвідки МОУ уразили дві російські РЛС 48Я6-К1 «подльот» та пускову установку 9А82 зі складу комплексу С-300В.

Підрозділи ППО ліквідували 26 російських БПЛА

Підрозділи ППО ліквідували 26 російських БПЛА

У ніч на 28 жовтня противник атакував 38 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» і безпілотниками інших типів.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

На Миколаївщині через атаки рф пошкоджено дитсадок і школу

На Миколаївщині через атаки рф пошкоджено дитсадок і школу

Станом на ранок 28 жовтня протягом доби російські війська кілька разів обстрілювали Миколаївський район.

Майже 30 одиниць техніки: «Холодний Яр» показав відбиття штурму рф на Костянтинівському напрямку

Майже 30 одиниць техніки: «Холодний Яр» показав відбиття штурму рф на Костянтинівському напрямку

Українські військові відбили механізований ворожий штурм на Костянтинівському напрямку, до якого було залучено майже 30 одиниць бронетехніки.

Окупанти били по Чернігівщині: виникли пожежі, врятовано жінку

Окупанти били по Чернігівщині: виникли пожежі, врятовано жінку

Російські безпілотники завдали ударів по Чернігівщині. Виникли пожежі в ​Новгород-Сіверському, ​Корюківському районах та ​Чернігові.

ВАКАНСІЇ

Штурмовик, кулеметник, гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Старший розвідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік військовослужбовець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---