ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Пентагоні прокоментували накопичення російських військ біля кордонів України

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Листопада 2021, 10:31

Сполучені Штати продовжують спостерігати за пересуванням військ РФ біля українського кордону. Про це повідомив речник Міністерства оборони США Джон Кірбі.

«Я б не давав оцінок із цієї трибуни стосовно того, що конкретно ми бачимо. Але я можу сказати, що їхня чисельність збільшується», ‒ сказав речник оборонного відомства США.

При цьому Джон Кірбі акцентував, що російські сили біля кордону України мають комбіновану структуру: «Я маю на увазі, що поблизу кордону з Україною продовжують зосереджуватися підрозділи різних родів військ».

З цього приводу він вкотре звернувся із закликом до керівництва РФ «бути більш прозорими» щодо дій та намірів російських сил. Представник Пентагона підкреслив, що будь-які кроки Росії, спрямовані на ескалацію, викликатимуть серйозне ставлення з боку США, а також союзників та партнерів.

Щодо заяви глави міноборони Білорусі Віктора Хреніна про те, що Білорусь спільно з Росією збирається провести військові навчання «з прикриття південних кордонів», речник Пентагона сказав: «Країни мають право проводити будь-які навчання зі своїми партнерами – і Білорусь може заявляти про будь-які плани співпраці з РФ. Але ми наголошуємо, що не хочемо бачити надмірно агресивних або дестабілізуючих дій  і без того в дуже напруженій ситуації».

Підготував Олександр Васильченко

Читайте нас в Telegram
Мітки: