ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сімейство зенітно-ракетних комплексів Rafael SPYDER представлено на ExpoDefensa 2021

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Листопада 2021, 17:25

Ізраїльська компанія Rafael демонструє масштабну модель свого ЗРК SPYDER на Міжнародній оборонній виставці в Колумбії ExpoDefensa 2021. Комплекс SPYDER — це сімейство мобільних протиракетних систем протиповітряної оборони, які включають передові ракети Rafael Python-5 і I-Derby для забезпечення короткого, середнього та далекого захисту.

ЗРК SPYDER захищають великі території від широкого спектра загроз. Компоненти системи та перехоплювачі можна гнучко комбінувати, надаючи різні конфігурації з різними діапазонами та можливостями. Усі системи SPYDER мають можливість ураження кількох цілей для боротьби з атаками насичення.

Сімейство SPYDER має автономні можливості для виявлення загроз під час руху та може миттєво стріляти після зупинки. Також система дозволяє здійснювати запуск ракет на всі 360° протягом декількох секунд після того, як ціль оголошена ворожою, і забезпечують таку можливість для будь-яких погодних умов.

Python-5 — це п’яте покоління ракет класу повітря-повітря, які можуть бути запущені з дуже коротких і позазорових дальностей з більшою ймовірністю знищення, відмінною стійкістю до контрзаходів, незалежно від маневрів ухилення цілі або застосування контрзаходів. Ракета оснащена вдосконаленою системою самонаведення, яка включає електрооптичну, інфрачервону та сканує зону цілі на наявність ворожих літаків, а тільки потім фіксується для погоні. Максимальна дальність стрільби ракети становить близько 20 км.

Ракета I-Derby ER — це ракета класу повітря-повітря великої дальності з дальністю дії до 100 км, яка використовує канал передачі даних на основі Rafael Global Link або каналу даних замовника. Форма і розмір ракети I-Derby ER ідентичні існуючій ракеті Derby. Довжина ракети вагою 118 кг становить 3,62 м, розмах крил — 0,64 м, а діаметр — 0,16 м. Ракета може літати з максимальною швидкістю 4 Махи.

Підготував Сергій Місюра

Стежте за нами в Instagram