ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Рівненщині деякі райони перевиконали план призову, з області до війська вже відправили 90 відсотків юнаків

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Листопада 2021, 18:47 10

На Рівненщині відбулась спільна нарада з аналізу стану виконання заходів призову на строкову військову службу восени поточного року.

В онлайн-форматі перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації, голова обласної призовної комісії Сергій Подолін у присутності керівника Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних органів заслухав звіт щодо ходу виконання заходів призову в районах та окремих територіальних громад області, їхні основні показники.

Як зазначив Сергій Подолін, на сьогодні найвищий відсоток виконання у Рівненському районі. Гарні результати демонструє і обласний центр. Також є територіальні громади, які вже виконали призов на 100 відсотків та більше. Виконання планового завдання залежить від ефективної взаємодії всіх причетних до виконання завдань осіннього призову. Тому тільки злагоджена спільна робота забезпечить якісний результат.

Своєю чергою тимчасовий виконувач обов’язків обласного військового комісара Рівненського ТЦК та СП полковник Сергій Названов додав, що наразі все йде за планом. Цієї осені на Рівненщині всього планувалось призвати близько пів тисячі громадян України. До кінця року планується відправити з області до війська ще близько сотні юнаків, віком від 18 до 27 років, які за станом здоров’я придатні для проходження військової служби та не мають судимості.

Фото Рівненська ОДА, Рівненська районна адміністрація

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини