ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Призов – осінь 2021: лікарі нарікають на здоров’я молоді

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Жовтня 2021, 16:44

Цієї осені під час призовної кампанії з Рівненщини планують призвати близько пів тисячі юнаків. 

План призову виконується без збоїв, на сьогодні близько двох сотень юнаків із Рівненщини вже відправлено до війська

Біля входу до Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки вишикувалась група призовників. Усі вони пройшли медичні комісії та визнані придатними до проходження військової служби.

Рівнянка Наталія Коломійчук прийшла, аби підтримати сина Миколу. Хлопець, не дочекавшись повістки, сам зголосився служити Україні. Він, як і його батько, який відслужив у десантних військах строкову, хоче випробувати себе та стати справжнім чоловіком.

Наталія та Микола Коломійчук

– Я певен, що кожен, хто придатний до військової служби, повинен служити. Тим паче, що в нашій країні йде війна – треба навчитися тримати в руках зброю, – розповів хлопець.

Олександр Радіонов

Інший призовник – Олександр Радіонов, родом із Рівненського району. Він закінчив школу та професійний ліцей за спеціальністю «тракторист-машиніст». Призовник із гордістю говорить, що готовий послужити.

Військовий комісар підполковник Олександр Ярмошевич зі свого боку подякував батькам призовників за виховання свідомих громадян та справжніх патріотів України: «Попри складні умови, в яких знаходиться наразі наша держава, ви сьогодні тут, а значить Україну є кому захищати».

Багатьом юнакам йти до війська не дозволяє здоров’я

З початку збройного протистояння на сході держави мотивація юнаків щодо служби у війську помітно зросла. А ось зі станом здоров’я у кандидатів на строкову військову службу щороку гіршає. Багато юнаків, які прагнуть  служити у війську,  медичні комісії не пропускають, – повідомив заступник обласного військового комісара Рівненського ТЦК та СП полковник Сергій Названов.

За його словами, молодь різна, дехто ігнорує виконання законодавчих вимог. Тому доводиться залучати на допомогу Національну поліцію України для проведення розшукових дій.

– Наразі до правоохоронних органів військовими спільно з головами територіальних громад надіслано більше ніж 40 адміністративних приводів щодо неприбуття мешканців Рівненської області призовного віку до призовних дільниць, – додав офіцер.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram