ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Німеччині розробляють нову багатофункціональну систему самозахисту бронетехніки

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2021, 11:36

Відома німецька компанія Hensoldt, яка фокусується на сенсорних технологіях для місій захисту та спостереження в оборонному, безпековому та аерокосмічному секторах – розширює ефективність своєї системи самозахисту MUSS. Про це повідомляє сайт Army Recognition.

Така багатофункціональна система (Multifunctional Self-Protection System) для бронетехніки призначена для виявлення та відбиття додаткові нові загрози. Завдяки подальшій розробці на замовлення Федерального управління обладнання, інформаційних технологій та підтримки в експлуатації (BAAINBw) система MUSS 2.0 буде оптимізована за розміром, вагою та кількістю збірок. При цьому можливості в області виявлення ракет, снарядів і лазерів планується подвоїти.

У майбутньому система MUSS 2.0 зможе виявляти лазерні далекоміри другого покоління. А сенсорні головки радарів також розпізнають лазерні промені, які використовуються для керування керованими ракетами. За допомогою нового лазерного радару збільшується не тільки роздільна здатність за напрямком, але й можливість ідентифікації загроз. Завдяки збільшеній обчислювальній потужності центрального блоку можна виявити додаткові загрози ракетами та снарядами, а також реалізувати нові програми, такі як HFI (індикація ворожого вогню).

Довідково. Використання MUSS різко знижує ймовірність ураження протитанковою керованою ракетою або зброєю з лазерним наведенням. Система MUSS складається з чотирьох датчиків попередження, центрального блоку, інфрачервоного блоку перешкод і пускової установки спрямованого диму з керуючою електронікою. Датчик попередження визначає наближення ракет і лазерні промені, спрямовані на транспортний засіб. Потім центральний блок запускає інфрачервоні заходи, щоб перешкодити керуванню ракетою та/або піротехнічним контрзаходам.

Підготував Сергій Місюра

Стежте за нами в Instagram
Мітки: