ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Франція та Хорватія остаточно домовились про передачу літаків Rafale

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Листопада 2021, 10:33

На церемонії, в якій взяли участь президент Французької Республіки Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Хорватської Республіки Андрей Пленкович, міністр збройних сил Франції Флоранс Парлі та голова і генеральний директор Dassault Aviation Ерік Трапп’є підписали цими днями у Загребі з міністром оборони Хорватії Маріо Банозичем два контракти на придбання 12 винищувачів Rafale і пов’язану з ними матеріально-технічну підтримку. Про це повідомляє European Defence Review.

Міждержавний контракт у основному охоплює передачу 12 винищувачів Rafale з військово-повітряних сил Франції разом із спорядженням та обладнанням, а також визначає порядок навчання для хорватських повітряних сил.

Контракт на логістику охоплює всі ресурси підтримки, включаючи додаткові запчастини для цих літаків, протягом наступних трьох років.

Вибір Хорватією літаків Rafale (міжнародний тендер був оголошений 28 травня цього року за участю європейських та американських літаків) відображає їхню технологічну та експлуатаційну перевагу.

−Я радий, від імені Dassault Aviation та її партнерів, вступити в довірчі відносини з Хорватією, європейською країною, і написати нову сторінку для Rafale, яка дозволить хорватським ВПС активно здійснювати заходи для підтримання національного суверенітету Хорватії, – сказав Ерік Трапп’є після церемонії підписання.

Підготував Сергій Місюра

Стежте за нами в Instagram