ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада передала Україні завірену копію канадського закону про визнання Голодомору актом геноциду українського народу

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Листопада 2021, 16:23 2

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза вручила Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку завірену копію оригіналу Закону «Про встановлення дня пам’яті жертв голоду і геноциду («Голодомору») в Україні та визнання голоду 1932-33 рр. в Україні актом геноциду», ухваленого Парламентом Канади 27 травня 2008 року.

Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

«Я хочу подякувати Канаді за те, що вона однією з перших визнала Голодомор в Україні актом геноциду українського народу. Це важливий знак солідарності з Україною», — зазначив Руслан Стефанчук.

Голова парламенту України також висловив вдячність Канаді за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, участь у Кримській платформі, надання нашій державі фінансової та безпекової допомоги. За його словами, Україна цінує незмінний курс Канади на посилення санкційного тиску на РФ.

«Наразі очікуємо формування нового складу Групи дружби з Україною у Парламенті Канади, щоб ми могли у парламентському вимірі продовжити співпрацю між Україною та Канадою», — зазначив Руслан Стефанчук.

Читайте нас в Telegram