ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні Сили України готові чинити опір агресору – Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2021, 15:15

Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Збройні Сили України готові до того, щоб чинити опір агресору, власне, ми це робимо вже восьмий рік і наша армія набуває спроможностей все більше і більше. Крім того, виробництво вітчизняного озброєння теж з кожним роком прогресує, тому ми на сьогодні маємо можливість чинити опір, або давати відсіч агресору. Я вважаю, що довіра до Збройних Сил з боку суспільства якраз  підтверджує, що громадяни України це знають і розуміють», – сказала Ганна Маляр.

За її словами, Росія стягує до українського кордону війська з метою дестабілізації ситуації в нашій країні та зростання міжнародної напруги.

«Що стосується Російської Федерації, то це регулярно відбувається. Вони періодично вдаються до практики перекидання та накопичування військових підрозділів. Логіка Росії проста і зрозуміла – вони це роблять з метою підтримування напруги. Вони, таким чином, дестабілізують ситуацію і політичну, і економічну в Україні. Вони використовують накопичення та передислокацію військ для політичного тиску в своїх перемовинах – міжнародних і економічних. Для них це вигідно і в них є зрозуміла чітка мета», – наголосила Ганна Маляр.

7
1
Читайте нас у Facebook