ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військовослужбовці вітають американських колег із Днем подяки

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2021, 12:09

У четвертий четвер листопада Збройні Сили України вітають колег і колежанок, друзів і подруг, союзників і союзниць зі Збройних сил США та весь народ Сполучених Штатів Америки з Днем подяки!

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

«Ми вдячні Сполученим Штатам за стратегічне партнерство, за те, що вони понад 30 років нашої Незалежності стояли на боці України, підтримували український народ і дисидентів за часів тоталітарного гноблення комуністичного радянського режиму, а особливо за останні 7 років — найважчих років у сучасній історії України та її Збройних Сил.

ЗСУ вдячні за всебічну матеріально-технічну підтримку та багаторічний внесок інструкторів армії США у навчання з бойового захисту, тренінги для військових психологів ЗСУ, курсантів та капеланів, консультативну допомогу. Вдячні за надання IT-обладнання в рамках програми уряду США щодо впровадження інформаційно-технологічних рішень для ЗСУ, медіакомплектів для структур зав’язків з громадськістю ЗСУ. А також за освітню, консультативну, логістичну, навчально-технічну, збройну допомогу у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверенітету України в умовах російської агресії.

Збройні Сили України вдячні Сполученим Штатам, які твердо стоять на боці України у підтримці нашого суверенітету та територіальної цілісності перед російською агресією в рамках Багатонаціональної та Спільної багатонаціональної навчальної групи – Україна (#JMTGU) для зміцнення можливостей Збройних Сил та потенціалу у протидії Російській Федерації.

Пакет допомоги США у сфері безпеки передбачає різноманітні засоби нарощування потенціалу. Серед них підвищення можливостей та досягнення максимальної оперативної сумісності із союзними силами, не тільки для Збройних Сил України, а загалом для демократичного євроатлантично-стратегічного розвитку українського суспільства та держави на шляху до повної інтеграції до НАТО та ЄС.

Американська підтримка України є важливою частиною допомоги, яка має сприяти встановленню стабільності та безпеки в Європі на місцевому рівні та у світі загалом.

Кошти, що надаються протягом останніх семи років, спрямовані на посилення боєздатності Збройних Сил України для протидії російській агресії, збереженню життя та здоров’я українських солдатів, які захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Збройні Сили України вшанували пам’ять Джозефа Стоуна, громадянина США, який служив фельдшером у складі Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ ОБСЄ) та загинув від рук росіян, коли його автомобіль підірвався на міні на сході України, на території, яку контролюють російські окупаційні сили.

Ми вдячні за те, що Сполучені Штати залишаються непохитними у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, безпеки в її міжнародно визнаних кордонах і територіальних водах, вдячні, що США підтримують євроатлантичну траєкторію України, якої вимагає її народ».

Стежте за нами в Instagram