ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові пропонують тероборону підсилити муніципальною вартою

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2021, 14:58

Під час чергової сесії Львівської міської ради місцеві народні обранці запропонували посилити підготовку міста та комунальних служб до ймовірної загрози повномасштабної російської інтервенції, про яку попереджають фахівці зі США та українська розвідка.

Йдеться про роботу з навчальними закладами, перевірку укриттів цивільного захисту, а також напрацювання концепції територіальної оборони Львова.

Ігор Шолтис

–  Через загострення ситуації на сході України та ймовірність загрози повномасштабної російської інтервенції пропонуємо напрацювати концепцію зміни порядку підпорядкування управління безпеки між управлінням безпеки міста і одним із департаментів ЛМР. Внести зміни до статуту львівського комунального підприємства «Муніципальна варта», за якими підприємство працюватиме у сфері організації тероборони. Зобов’язати райадміністрації Львова провести роз’яснювальну роботу з містянами та перевірити укриття цивільного захисту, – зачитав звернення депутат Львівської міської ради, ветеран російсько-української війни Ігор Шолтис.

Він також додав, що місто має мати план із розгортання військових шпиталів.

Директор департаменту адміністрації міського голови Євген Бойко також звернувся до міського голови, аби напрацювати концепцію організації територіальної оборони Львова.

Нагадаємо, що учора, 24 листопада, уряд виділив майже 214 мільйонів гривень для посилення захисту державного кордону з Республікою Білорусь та зміцнення обороноздатності держави.

Ілюстрації з відкритих джерел.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram