ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президенти України і Польщі обговорили спільну протидію викликам безпеки

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Листопада 2021, 8:51 2

Президент України Володимир Зеленський і Президент Польщі Анджей Дуда під час телефонної розмови обмінялися баченням щодо викликів у питаннях безпеки в регіоні та спільної протидії їм.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента України.

«Відбувся обмін оцінками ситуації на європейсько-білоруському кордоні. Глави держав констатували, що відбувається гібридна атака, належне реагування на яку потребує спільних зусиль і взаємодії», – йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський поінформував Анджея Дуду про розвиток безпекової ситуації на сході нашої держави та про кроки української сторони, що здійснюються для активізації роботи всіх переговорних форматів заради досягнення миру.

Також Президент України наголосив на необхідності збереження санкційного тиску на Російську Федерацію з боку міжнародної спільноти до повного відновлення суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Глави Української та Польської держав були одностайні в оцінках «Північного потоку – 2» як насамперед безпекової загрози для всієї Європи.

«Це – стратегічна зброя в руках РФ», – зазначив Володимир Зеленський і додав, що ефективна протидія такому тиску вимагає єдності ЄС і партнерів, а також належних санкційних обмежень.

Володимир Зеленський висловив вдячність польській стороні за незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Новини світу та України