ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командування Сил логістики вперше провело заняття з евакуації техніки вночі в умовах, наближених до бойових

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2021, 13:03

На території окремого ремонтно-відновлювального полку Командування Сил логістики Збройних Сил України вперше в нічну пору доби були проведені практичні заходи з організації ремонту та евакуації наземних систем озброєння, повідомляє пресслужба полку. 

На заняттях, що максимально наближені до виконання завдань у бойових умовах за досвідом операції Об’єднаних сил, було здійснено евакуацію озброєння та військової техніки в умовах імовірного вогневого впливу противника. На місце аварії виїхала БРЕМ для евакуації, під час просування було визначено місцезнаходження пошкодженого зразка озброєння та військової техніки. 

Водночас була організована охорона району дії евакуаційного підрозділу, інженерна та РХБ розвідка зразка озброєння та військової техніки, визначено технічний стан пошкодженої машини, а також потреби в силах та засобах евакуації. Потім відбулося витягування пошкодженої техніки з використанням лебідки в умовах вогневого впливу противника та визначений найкращий шлях для евакуації до збірного пункту пошкоджених машин, розгортання тралу для навантаження.

Для виконання цих завдань особовий склад зведеної ремонтно-евакуаційної групи був оснащений портативними монокулярними приладами нічного бачення та відповідними засобами індивідуального захисту, а техніка — світломаскувальними приладами.

Під час занять учасникам продемонстрували роботу штатних засобів ремонтних машин ТРМ-80Д, МРС-АР, МТО-В, МРМ-М1, МРС-АТ з ремонту озброєння та військової техніки в нічний час у польових умовах, враховуючи засоби прихованого пересування та маскування. Крім того, військові побачили роботу засобів евакуації — БТС-4Р, БРЕМ-2, БРЕМ-Ч, ТЕМ (КрАЗ 6322), КрАЗ 6446 з напівпричепом. 

Досвідчені водії-механіки, серед яких були й навчені військовослужбовці строкової військової служби, здійснили евакуацію гусеничної та колісної техніки за допомогою жорсткого зчеплення (та інших видів) на платформу напівпричепа. Важливою особливістю згаданого етапу практичної фази занять було використання цілого спектра світловідбиваючих елементів в умовах вогневого впливу противника.

Під час проведення технічної розвідки відпрацювали комплекс заходів, а саме: перевірку техніки на вибухонебезпечні прилади, зараженість хімічними речовинами, надання домедичної допомоги пораненому особовому складу екіпажу броньованої техніки.

Читайте нас в Telegram