Сьогодні — це один із шести центрів рекрутингу ТрО і 49-ти центрів рекрутингу української армії. Це, власне, та інфраструктура, яка…
Кореспондент АрміяInform, реєструючись у «Дії», особисто зіткнувся з цією проблемою. Бо має водійське посвідчення категорій «А», «B» та «С», видане ще у 2001 році. А отже, опинився поміж тих 74 відсотків усіх українських водіїв, які возять із собою потенційно проблемний документ.
Оцифрування переважної більшості водійських посвідчень і техпаспортів для застосунку «Дія» залишається проблемним, оскільки у Єдиному транспортному державному реєстрі МВС зафіксовано 9,5 млн водійських посвідчень, але тільки у 2,5 млн документів водіїв є фото. А таке фото — обов’язкова умова для отримання водійських Е-посвідчень.
Річ у тому, що старий реєстр МВС не містить цифрового фото обличчя особи у водійських правах, виданих до 2013 року. Частина цифрових фото за вашої згоди може підтягнутися з іншого реєстру — наприклад, державної міграційної служби. Але це станеться у разі, якщо ви покидали межі України, маючи ID-картку чи біометричний закордонний паспорт.
А якщо ні? Це особливо актуально для власників чинних водійських посвідчень старих зразків, для яких законодавством не визначений термін дії. У разі їх втрати ви муситимете складати екзамени на нові з кожної з водійських категорій.
Про це йдеться, приміром, на офіційній Facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС. Інструкція містить чотири кроки й може передбачати верифікацію (перевірку наданих даних для їх підтвердження) в Електронному кабінеті водія та передачу файлу із зображенням обох боків документа до сервісного центру для перевірки та обробки.
Отже, алгоритм дій такий:
Адміністратори опрацюють ваш запит. І якщо все гаразд — оцифровані документи приблизно протягом місяця розмістять в Електронному кабінеті водія та «Дії».
Зареєструватися в Електронному кабінеті водія та отримати більш детальну інформацію можна на сайті Головного сервісного центру МВС.
@armyinformcomua
Оператори FPV-дронів зведеної бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції врятували побратимів із суміжного підрозділу.
Українські дронарі виманили російського загарбника з його укриття за допомогою приманки у вигляді замінованого квадрокоптера.
У ніч на середу, 26 березня, російські загарбники атакували Україну 117 ударними безпілотниками «шахед» та дронами-імітаторами різних типів.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Пілоти роти ударних БПЛА Rugby Team 129 бригади тероборони за допомогою дронів Mavic, FPV та Vampire прорідили російську танкову техніку.
Пілоти 1 батальйону 40 бригади берегової охорони Корпусу морської піхоти вистежили та вразили човен з російським десантом.
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Сьогодні — це один із шести центрів рекрутингу ТрО і 49-ти центрів рекрутингу української армії. Це, власне, та інфраструктура, яка…