ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Словацька амбасада в Україні підтримає створення Центру соціально-психологічної реабілітації для учасників бойових дій під Бердичевом

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2021, 14:42

У Києві у приміщенні Посольства Словацької Республіки в Україні відбулась зустріч керівництва Бердичівського благодійного фонду «Оберіг-26» із Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні паном Мареком Шафіні. Також на зустрічі були присутні військовий Аташе посольства Словаччини в Україні Іво Федорко та начальник Центру морально-психологічного забезпечення Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України полковник Євгеній Коваленко.

– Ми безмежно вдячні Євгенію Сергійовичу за підтримку і допомогу в реалізації проєкту, а також – організацію цієї зустрічі, – говорить очільниця благодійного фонду відома волонтерка Ірина Піскун. – Також мене вразили щирість, небайдужість та повага до наших захисників з боку пана Марека. Зустріч була дуже цікавою і відчувалася дружня атмосфера між нашими державами, Україною та Словаччиною.

За словами Ірини Піскун, під час спілкування з очільниками словацької амбасади сторони домовилися про організацію наступної зустрічі безпосередньо в Бердичеві, неподалік якого наразі створюється Центр соціально-психологічної реабілітації для учасників бойових дій та їхніх сімей. На місці українські волонтери та словацькі друзі обговорять кроки подальшої співпраці та обсяги допомоги у створенні центру.

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook