ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Офісі Президента вручили ордери на квартири учасникам бойових дій і родинам загиблих військових

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 20:37 4

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак вручив вісім ордерів на житло учасникам бойових дій і рідним військовослужбовців, загиблих під час захисту незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.  Про це повідомило Офіційне Інтернет-представництво Президента.

У врученні також узяв участь заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

«Це – перші кроки вдячності та шани до героїв та їхніх родин, які держава демонструє реальними справами. Безумовно, те, що зробили ви та ваші близькі, має бути оцінене сьогодні, а не колись. Ми тільки розпочинаємо й продовжуватимемо в майбутньому», – зазначив Андрій Єрмак.

Керівник Офісу Президента побажав захисникам та їхнім родинам щастя у нових оселях.

Отримуючи ордер, Артем, син військового Олександра Бердеса, полеглого під час виконання завдань у зоні проведення АТО у 2015 році, зазначив: «Для мене це багато значить – можу тепер з гордістю сказати, що в мене є майбутнє». Хлопець також обрав військову професію.

Волонтер Оксана Лазебник, яка опікується дітьми загиблих героїв, висловила подяку Володимиру Зеленському та представникам Офісу Президента за допомогу в наданні житла.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зі свого боку відзначила, що ветеранська політика, зокрема питання забезпечення житлом, є пріоритетом для нинішньої влади. Вона висловила сподівання, що наступного року підтримка військових буде збільшена.

Радник – уповноважений Президента з питань забезпечення прав захисників України Альона Вербицька додала, що нині спостерігає чи не найбільшу за останні вісім років підтримку та сприяння влади у розв’язанні проблемних питань захисників та їхніх родин.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини