ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На флоті розпочинається відбір кандидатів для служби на британських кораблях

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 12:51

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочинається відбір кандидатів з-поміж військовослужбовців і військовозобов’язаних запасу для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб рядового та старшинського складу на протимінних кораблях типу Sandown, які заплановано до передачі зі складу Королівського Військово-морського флоту Великої Британії.

Нагадаємо, що цього літа в Одесі на борту британського есмінця «Дефендер» Україна та Велика Британія підписали Меморандум про співпрацю у військово-морській сфері. Йшлося, зокрема, про проєкти побудови ракетних катерів, передачу тральщиків та будівництво нових баз для Військово-Морських Сил України. Майже одразу обидві країни перейшли до практичної фази виконання цього Меморандуму і, як результат, уже наприкінці 2022 року Україна має отримати два британські протимінні кораблі класу Sandown — «Ремзі» (Ramsey) та «Блайт» (Blyth), після повної їх ревізії, ремонту, модернізації, додаткового оснащення та відповідної підготовки особового складу ВМС ЗС України.  

Кораблі класу Sandown мають водотоннажність 450 тонн. Завдовжки вони 52,6 м, завширшки — 10,5 м. Осадка становить 2,4 метра.

До слова, у рамках проведення навчально-тренувальної місії ОРБІТАЛ офіцери британських королівських ВМС уже проводили низку занять з протимінної безпеки для офіцерів ВМС ЗС України. Основний акцент тоді було зроблено саме на обговоренні головних аспектів підготовки та застосування тральщиків класу Sandown у протимінних операціях (діях) у складі протимінних тактичних груп.

Вимоги до кандидатів: перевага надається кандидатам віком до 40 років зі знанням англійської мови, але рішення ухвалюються індивідуально, залежно від рівня підготовки. Також після формування екіпажів передбачено курс мовної підготовки та направлення на навчання до Великої Британії. 

За детальною інформацією звертайтеся до Вербувального центру ВМС ЗС України за номерами: 0970411755; 0954300796; 0680714092, або в месенджері на сторінку Вербувального центру у фейсбуку.

11
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: