ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Швеція підтримує ідею направлення своїх військових для навчальної місії в Україні

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Листопада 2021, 11:41

Міністр оборони Королівства Швеція Петер Хултквіст підтримав пропозицію країн Балтії щодо проведення навчальної місії під керівництвом Європейського Союзу в Україні. Відповідну заяву він зробив в ефірі Sveriges Radio.

«Зараз усі погляди прикуті до Польщі і до того, що відбувається на кордоні, а це може означати, що Україна буде трохи в тіні. Україна завжди актуальна, наша солідарність завжди має бути дуже чіткою. Ми вважаємо дуже важливим відзначити амбіції Європейського Союзу зробити свій внесок у безпеку та суверенітет України», — зауважив Петер Хултквіст.

Міністр оборони Королівства Швеція також зазначив, що в цьому контексті Швеція хоче з’ясувати, як саме може зробити свій внесок щодо можливості направлення шведського військового контингенту в Україну в рамках навчальної місії під керівництвом ЄС.

Отже, як повідомляється, шведські солдати можуть вирушити в Україну для навчання українських військових на тлі нарощування військ РФ на східному кордоні України.

«Звичайно, ми повинні бути відкритими до цього», — підкреслив Міністр оборони Королівства Швеція Петер Хултквіст.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас в Telegram
«Далекобійні санкції» — Володимир Зеленський показав удари по російських ППО, авіації та кораблях
«Далекобійні санкції» — Володимир Зеленський показав удари по російських ППО, авіації та кораблях

Українські сили цього тижня уразили російські системи ППО, авіацію, кораблі та об’єкти нафтової інфраструктури в глибокому тилу рф.

«Ми вже тут» — дрони «Спартану» показали окупований Донецьк із неба
«Ми вже тут» — дрони «Спартану» показали окупований Донецьк із неба

Оператори батальйону Black Sky оприлюднили кадри роботи своїх дронів над тимчасово окупованим Донецьком.

Україна повернула тіла 528 полеглих захисників
Україна повернула тіла 528 полеглих захисників

До України в межах чергових репатріаційних заходів повернули тіла 528 полеглих оборонців.

«Ми розчищаємо шлях уперед»: сапер із позивним «Барс» став найкращим сержантом курсу Сил підтримки
«Ми розчищаємо шлях уперед»: сапер із позивним «Барс» став найкращим сержантом курсу Сил підтримки

У навчальному центрі Командування Сил підтримки ЗСУ найкращим сержантом курсу підготовки став сапер 47-ї інженерної бригади Юрій Сергійчук на псевдо «Барс».

Болота, міни й капоніри — як Україна перетворила кордон із Білоруссю на фортецю
Болота, міни й капоніри — як Україна перетворила кордон із Білоруссю на фортецю

Українське Полісся перетворили на багаторівневу оборонну лінію з фортифікаціями та мінними полями.

Дрони били по житлових будинках: на Сумщині рятувальники гасили пожежі під загрозою повторних ударів
Дрони били по житлових будинках: на Сумщині рятувальники гасили пожежі під загрозою повторних ударів

Російські безпілотники атакували житлові квартали у Шостці та Тростянці на Сумщині. Після ударів спалахнули будинки й господарські споруди.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Номер обслуги 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Номер обслуги, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інженер з автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

--- ---