ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Партнери України готові стримувати РФ від подальшої агресії не лише словами, але і конкретними діями

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 10:20 0

Ключові партнери України підтримують нашу державу та готові стримувати Росію від подальших агресивних дій не лише словами, але і конкретними діями.

 Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує Урядовий портал.

«За останній тиждень я відвідав з візитами Вашингтон і Брюссель, де на доручення Президента Володимира Зеленського ми мобілізували міжнародну підтримку України», – заявив міністр.

Дмитро Кулеба наголосив, що Україні вдалося заручитися підтримкою партнерів.

«Заяви – це важливо, не треба применшувати їхнє значення. Але рецепт успіху – це заяви, санкції та військова підтримка України. На відміну від весни, коли партнери обмежувалися словами підтримки, зараз вони опрацьовують конкретні дії на підтримку України в протистоянні агресії РФ. Вони будуть робити ці кроки, щоб стримати Росію від подальших агресивних дій», – запевнив міністр.

Глава української дипломатії нагадав, що розгортання військової інфраструктури Росії вздовж кордону нашої держави навесні було не просто спробою залякати України, а конкретним зміцненням стратегічних позицій збройних сил Російської Федерації.

«Потрібно ставитися серйозно до загроз, але панікувати не треба. Всі працюють та реалістично оцінюють ситуацію», – повідомив він.

Дмитро Кулеба зауважив, що спільна заява міністрів закордонних справ Франції та Німеччини після тристоронньої зустрічі з ним у Брюсселі була «безпрецедентно чіткою та жорсткою щодо Росії». Французькі та німецькі партнери дали зрозуміти Росії, що нові агресивні дії матимуть наслідки.

Міністр окремо зауважив, що Україна разом із партнерами працює над зміцненням кордону з Білоруссю. Йдеться як про інженерне зміцнення, так і про фізичну присутність, обмін розвідувальними даними з партнерами, посилену прикордонну розвідку для того, щоб максимально захистити північний кордон нашої держави.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини