ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Блаженнійший Митрополит Епіфаній захисникам Луганщини: «Ви – новітні герої України»

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 20:12

17 листопада предстоятель Православної церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вперше прибув з архіпастирським візитом до Луганської єпархії та зустрівся з військовослужбовцями ОТУ «Північ».

Звертаючись до військовослужбовців, Блаженнійший Митрополит Епіфаній зазначив: «Ми називаємо вас новітніми героями, бо ви насправді такими і є. Дякуємо за той подвиг, який ви несете, бо завдяки цьому ми маємо єдину українську державу. Ми молимось, щоб Господь подарував вам здоров’я та давав сили і далі наполегливо відстоювати правду, а також згадуємо тих, кого з нами вже немає — Українська Православна Церква шанує їхній подвиг».

Він разом з очільниками міста та військовослужбовцями поклав квіти до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському, який загинув під час визволення Сєвєродонецька від незаконних озброєних формувань влітку 2014 року, освятив хрест та заклав пам’ятну капсулу до фундаменту майбутнього кафедрального собору Православної церкви України на Луганщині.

«Зараз ми починаємо розбудову нашої Православної церкви тут, на Луганщині. Це важливо, бо, за даними соціологічних опитувань, є підтримка вірних, є бажання українців мати свою церкву і тут, на сході України», —сказав він.

Після освячення майданчика Митрополит Епіфаній благословив захисників України, дав їм духовну настанову та вручив освячені подарунки.

Підготувала Наталія Ткачук

Читайте нас в Telegram