ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Чернігові Василь Вірастюк привітав переможців та призерів змагань «Ігри воїнів»

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Листопада 2021, 19:55

На базі Чернігівського обласного центру реабілітації учасників бойових дій заслужений майстер спорту України,народний депутат України Василь Вірастюк привітав учасників бойових дій Чернігівщини з перемогою та призовими місцями з пауерліфтингу на міжнародних онлайн-змаганнях «Ігри воїнів» у паралімпійському стилі.

Варто відзначити,що до таких змагань долучились військові, які зазнали поранень чи інвалідності під час бойових дій. Василь Вірастюк наразі є тренером команд «Ігор Нескорених», і багатьох воїнів знає особисто.

— Команда з Чернігова здобула найбільше золотих медалей серед усіхукраїнських команд-учасниць. Вдалося навіть випередити найсильнішу та найбільшу за чисельністю команду з Кривбасу, – зазначила керівниця Чернігівського обласного центру реабілітації учасників бойових дій Юлія Дмитренко.

Водночас команда ветеранів Чернігівської області подякувала Владиславу Шатілу, Олександру Гавриленку та Олександру Дударєву за призові місця на змаганнях «Ігри воїнів» (WarriorGames: Team Ukraine).

Для всіх українських учасників це був чудовий досвід та великий психологічний стимул  рухатися  лише вперед.

Також Василь Вірастюк у реабілітаційному центрі Чернігова зустрівся з представниками органів місцевої влади, громадських організацій та ветеранами Чернігівщини. Під час зустрічі присутні обговорили перспективи розвитку соціальної, психологічної та фізичної реабілітації воїнів.

Фото: Юлії Дмитренко

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook