ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна консолідує партнерів задля протидії гібридній агресії РФ

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Листопада 2021, 14:11 2

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі переговори з Генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, на якій сторони обговорили безпекову ситуацію та спільну протидію гібридним загрозам з боку РФ.

Про це інформує Урядовий портал.

«Російські військові маневри, енергетична криза в Європі та міграційна криза на кордоні Білорусі з Польщею та Литвою мають розглядатися в єдиному комплексі як елементи гібридної війни Росії проти Європи та євроатлантичної спільноти. Україна завжди була та залишається відданою миру, справедливості та безпеці в Європі. Ми готові разом захищати ці фундаментальні для України та євроатлантичної спільноти принципи», – заявив Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з Єнсом Столтенбергом.

Міністр наголосив, що Україна вже сьогодні консолідує партнерів задля протидії гібридній агресії РФ.

Під час переговорів сторони детально обговорили актуальну безпекову ситуацію вздовж українського кордону та її вплив на Україну та НАТО. Дмитро Кулеба нагадав, що Росія не відвела військове обладнання та більшу частину військ, які вона стягнула до кордонів нашої держави навесні.

«Нині ми спостерігаємо радше не стягування військ як таке, бо Росія ніколи повністю і не відводила військову армаду, яку вона стягнула до кордонів України навесні. Те, що відбувається нині, це радше демонстрація, що Росія готова задіяти накопичені війська та обладнання, а керівництво РФ розглядає різні можливості, серед яких також і потенційне військове вторгнення в Україну», – пояснив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Дмитро Кулеба підкреслив, що під час зустрічі із Генеральним секретарем НАТО особливу увагу було приділено зміцненню оборонних спроможностей України.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини