ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

РНБО вдосконалить механізм забезпечення підрозділів Збройних Сил України розвідувальною інформацією

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Листопада 2021, 8:50 3

За результатами відвідання району проведення операції Об’єднаних сил першим заступником Секретаря РНБО Русланом Демченком, Міністром оборони України Олексієм Резніковим та Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Валерієм Залужним вирішено вдосконалити механізм забезпечення ЗСУ розвідувальною інформацією.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«За результатами відвідання району проведення операції Об’єднаних сил планується вдосконалити механізм забезпечення підрозділів Збройних Сил України розвідувальною інформацією, як один з ключових елементів посилення оборони держави та протидії гібридним загрозам», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час поїздки в район ООС перший заступник Секретаря РНБО Руслан Демченко у складі робочої групи відвідав об’єднаний командний пункт ООС, ознайомився зі станом справ у військових підрозділах, зокрема тих, що перебувають на передовій.

Крім того, з керівництвом Міністерства оборони було обговорено широкий спектр актуальних питань взаємодії між структурами силового блоку та шляхи їх вдосконалення.

Читайте нас в Telegram