Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Молоде подружжя з Івано-Франківська, Юлія Токарук та її обранець Віктор, вирішили, кошти, які отримають у подарунок на весілля, скерувати на потреби відновлення та реабілітації поранених захисників України.
Про це вони розповіли в переддень свого весілля. Юлія Токарук — журналістка одного з місцевих телеканалів. Віктор — колишній військовослужбовець однієї з десантно-штурмових бригад Збройних Сил України. Познайомились молоді люди у прифронтовій Авдіївці. І коли Віктор відслужив свій контракт та повернувся до мирного життя, вирішили створити сім’ю.
— Ми молоді та здорові, тож зможемо про себе подбати, — розповідає Юлія. — А от пораненим чоловікам і жінкам кошти на відновлення точно не будуть зайвими. І буде приємно бачити, коли поранений воїн повернеться до нормального життя. І знати, що в цьому є твій внесок.
Зібрані в такий спосіб кошти молодята планують передати на потреби Центру для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський Схрон», заснований навесні 2016 року пораненими учасниками Революції Гідності та ветеранами російсько-української війни для своїх побратимів. Центр, який розташований поблизу села Клубівці на Прикарпатті, працює як Будинок ветерана, де чоловіки та жінки, що перебувають у кризових ситуаціях, мають можливість тимчасового проживання у колі побратимів.
Юлія та Віктор закликають й інших молодих людей не бути байдужими до проблем і потреб тих, кому необхідна увага й повага суспільства.
Ми ж бажаємо молодій родині, що з такого шляхетного вчинку починає спільне життя, довгих і щасливих років разом! Многая літа і Слава Україні!
@armyinformcomua
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
Оператори дронів-камікадзе 3 полку Сил спеціальних операцій знищили 6 російських штурмовиків, які ішли до наших позицій.
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….