ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові завершилась зустріч військових правоохоронців України та країн НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2021, 11:25

У Львові завершилась конференція підкомітету військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету (БОКК) з питань військового співробітництва та оборонного реформування за участю військових правоохоронців України та військової поліції країн-партнерів з Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, що у заході брали участь представники Військової поліції США, Канади, Великої Британії, Литви, Данії, Естонії, Бельгії, Латвії, Польщі, Чехії. Крім того, до роботи в БОКК долучилися представники Центру досконалості Військової поліції НАТО, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А засідання відбувалось під загальним керівництвом тимчасового виконувача обов’язків начальника Військової служби правопорядку у Збройних Силах України — начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковника Володимира Гуцола.

Протягом чотирьох днів учасники конференції підбивали підсумки діяльності підкомітету військової поліції за минулі роки й визначали нові кроки з реформування Військової служби правопорядку у Збройних Силах України у Військову поліцію. Зокрема, іноземні партнери порушили питання щодо виконання Указів Президента України від 8 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та від 20 серпня 2021 року «Про Стратегічний оборонний бюлетень України» в частині реформування Військової служби правопорядку у Збройних Силах України у Військову поліцію.

Також під час заходу був розроблений Імплементаційний план на 2022 рік. Учасники конференції не обійшли своєю увагою питання підготовки та матеріально-технічного забезпечення українських військових правоохоронців. Обговорили й налагодження співпраці з міжнародними військовими навчальними місіями та вдосконалення навчальної програми К-9 (програма підготовки кінологів та службових собак) та інші спільні заходи за участі представників військових поліцій країн-партнерів з НАТО.

В останній день учасники конференції відвідали Навчальний центр Військової служби правопорядку, де ознайомились з умовами підготовки українських військових правоохоронців.

Фото авторів

Кореспондент АрміяInform

Позаштатний кореспондент
Читайте нас в Telegram