ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Польська військова делегація ознайомилася в Харкові з підготовкою курсантів-танкістів

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2021, 16:53 4

Допомога українським колегам із розробкою навчальних програм з лідерства та організації стратегічних комунікацій відповідно до стандартів НАТО стала головною метою візиту представників Військово-технічної академії імені Ярослава Домбровського (м. Варшава, Республіка Польща) до Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Так, дводенна робота польської військової делегації в Харкові відбувалася у рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). У складі польської військової делегації були: координатор проєктів співпраці Військово-технічної академії імені Ярослава Домбровського з Україною пан Пьотр Ченжкі та заступник директора з навчання Інституту організації та управління даної академії професор пані Веслава Залога.

— На початку нашої зустрічі ми обговорювали питання щодо обміну досвідом й знаннями з курсу лідерства, — каже начальник військового інститут полковник Олександр Серпухов.  — Пізніше почесні гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою, побували на основних об’єктах інфраструктури, а також відвідали музей бойових традицій навчального закладу.

До речі, пан Пьотр Ченжкі та пані Веслава Залога спеціально виділили час і для проведення лекції для офіцерів та курсантів навчального закладу зі стратегічного лідерства.

—Наприкінці двосторонньої зустрічі ми визначили основні напрями подальшої співпраці та широкого обміну досвідом. Вважаю, що спілкування з армійцями країни-члена НАТО пішло на користь українським військовослужбовцям. Сподіваюся, що подібна зустріч буде не останньою, — зауважив насамкінець полковник Олександр Серпухов. 

Фото Олександра Срібного

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво