ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про підготовку українських військових геодезистів і топографів дізнавались офіцери місії UNIFIER

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Листопада 2021, 20:04 13

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка з робочим візитом відвідала делегація об’єднаної навчально-тренувальної групи Збройних Сил Канади (UNIFIER). Про це повідомляє сторінка вишу.

Канадські офіцери цікавились досвідом підготовки військових фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Також було обговорено перспективні напрямки співпраці в освітньому середовищі щодо геопросторової підтримки військ.

Зокрема, канадці цікавилися, як саме відбувається освітній процес і які дисципліни вивчають майбутні українські військові геодезисти та топографи.

Начальник кафедри геоінформаційних систем і технологій Військового інституту полковник Павло Савков розповів іноземцям, що інститут готує для Збройних Сил та інших військових формувань України спеціалістів у широкому спектрі. Випускники кафедри геоінформаційних систем є спеціалістами відразу в картографії, топографії, геодезії, фотограмметрії, геоінформаційних технологіях тощо.

Також іноземці ознайомилися із навчально-матеріальною базою кафедри та порівняли систему підготовки таких фахівців із системою, яка існує в їхній країні.

Важливо, що унікальність підготовки у Військовому інституті полягає в тому, що курсанти навчаються як на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, так і на кафедрах військового інституту. Це дає можливість здобути більше знань і охопити ширший спектр дисциплін.

Представник канадської делегації майор Шахаб Резаі поцікавився, як саме відбувається вивчення геоінформаційних технологій і як курсанти відпрацьовують практичні заняття.

На кафедрі зазначили, що  половина часу навчального процесу виділяється на практичну роботу курсантів.

Загалом, представники місії UNIFIER зазначили, що український досвід в підготовці офіцерів геодезистів та топографів цікавий для Канади і наші країни мають перспективу співпраці в цьому напрямку військової освіти.

Читайте нас у Facebook
Мітки: