ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківський університет Повітряних Сил відвідав аташе з питань оборони Посольства Японії в Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Листопада 2021, 14:25 2

Конструктивним та далекоглядним назвало командування Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба візит до них аташе з питань оборони Посольства Японії в Україні підполковника Акіхіко Таширо. Ключовою темою двосторонньої роботи стало налагодження та зміцнення співробітництва між повітряними силами двох наших країн. 

Так, на початку робочого візиту представник японської сторони разом із керівництвом університету в онлайн-режимі взяли участь у міжнародному семінарі з питань кібербезпеки командного-штабного коледжу Повітряних сил самооборони Японії. 

Пізніше тимчасовий виконувач обов’язків начальника університету генерал-майор Віталій Тюрін провів брифінг, на якому висвітлив історію, структуру та склад університету, а також провів порівняльний аналіз підготовки курсантів льотного та інженерного складу Повітряних Сил ЗС України та країн НАТО. Особливу увагу український генерал приділив курсам L1А, L1В та L1C, а також широкому впровадженню MDMP у навчальний процес видового вишу.

Також почесного гостя ознайомили із навчально-матеріальною базою ХНУПС. Під час екскурсії представник іноземної делегації мав змогу відчути себе  пілотом літака МіГ-29, виконуючи політ на авіасимуляторі, та вартовим неба, тримаючи в руках навчальний ПЗРК «Ігла». 

Завершуючи свою роботу в Харкові, аташе з питань оборони Посольства Японії в Україні підполковник Акіхіко Таширо висловив свою вдячність за можливість познайомитися з навчальним закладом та запевнив, що буде сприяти розширенню двостороннього співробітництва між військовими закладами двох країн.

Підготував Дмитро Горбунов

Фото Олега Кошевого

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво