ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У середньому по 180 годин загального нальоту матимуть цьогорічні випускники-пілоти винищувальної та штурмової авіації

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 16:11

П’ятикурсники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно завершили льотну практику.

Протягом квітня-вересня цього року на аеродромах військових частин Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України майбутні офіцери відшліфовували свої навички на літаках типу МіГ-29, Су-25, Ан-26 та вертольотах Мі-8 різних модифікацій.

За словами командування університету, хлопці та дівчата досягли високих результатів, що дозволить більшості з них під час випуску в жовтні цього року мати на грудях відзнаку військового льотчика третього класу.

Приміром, майбутні пілоти винищувальної та штурмової авіації під час останньої практики додали до свої льотних книжок майже по 40 годин. Отже, випускники з цих груп мають у середньому по 180 годин загального нальоту. 

Лише на 5 годин від них відстали за показниками цьогорічної льотної практики майбутні фахівці військово-транспортної авіації. Проте їхній середній загальний наліт найбільший серед колег по курсу і становить приблизно по 200 годин.

Водночас військові штурмани записали до свого «арсеналу» по 30 годин нальоту і, в результаті, перетнули відмітку «150 годин загального нальоту».

Наразі всі хлопці та дівчата проходять рубіж екзаменаційних польотів у тих же бойових частинах, де відбувалася льотна практика. Так, до кінця цього тижня їх перевірятимуть досвідчені офіцери з основного предмета навчання в ХНУПС — льотної підготовки. Наступного тижня курсанти повернуться до Харкова, щоб підготуватися до складання двох інших випускних іспитів.

Фото пресслужби Командування Повітряних Сил

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram