Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
У сучасних безпекових умовах стратегічне партнерство України з країнами-членами НАТО є надзвичайно важливим для надання відсічі російській агресії та підтримання безпеки в Європі. Проте партнерство між нашими країнами в галузі оборони не обмежується лише питанням збільшення обороноздатності збройних сил.
Впровадження сучасних світових методологій, зокрема під час стратегічного планування, розроблення, моніторингу та оцінювання розвитку збройних сил є одним із актуальних питань на шляху України до НАТО.
У цьому контексті окремо слід відмітити масштабну консультативно-дорадчу та менторську допомогу, яку оборонному відомству надають міжнародні партнери з країн-членів НАТО.
Так, нещодавно представники менторського проєкту Protect на чолі з полковником Військово-повітряних сил США у відставці Майклом Мак Карті зустрілися з керівництвом Військового телебачення України та Армія FM стосовно перспектив співпраці.
Команда Protect є однією з тих, хто допомагає Україні впроваджувати сучасні світові методології стратегічного планування під час процесів розроблення, моніторингу та оцінювання результатів виконання Річних національних програм під егідою Комісії Україна — НАТО.
Під час зустрічі начальник ЦТРС Віктор Гром розповів про основні проєкти Військового телебачення України, зокрема «11 запитань» та «Voїn — це я».
Майкл Мак Карті окреслив напрями співпраці з українськими урядовими структурами, зокрема і з оборонним відомством. У контексті розмови були обговорені подальші кроки співпраці Protect із військовими ЗМІ. Зокрема, прозвучала пропозиція створення спільного фільму та серії радіопередач щодо українсько-канадського співробітництва.
Як зазначив у коментарі АрміяInform Майкл Мак Карті, основною цільовою аудиторією проєкту Protect є українське громадянське суспільство. А особливістю співпраці з Україною «є представлення досвіду різних країн, не лише виключно Канади, у питаннях безпеки та оборони. Тож, це дасть змогу українським політикам та військовим врахувати іноземний досвід для реформування власних Збройних Сил».
Україні співпраця з проєктом Protect надасть можливість налагодити комунікацію з експертним середовищем країн-членів НАТО, а також гідно представити український досвід у веденні гібридної війни на міжнародному рівні.
@armyinformcomua
У червні 2025-го, коли весь цивілізований світ втомився від російських фейків ще у 2022-му, кремлівська фабрика маячні знову вирішила здивувати.
Штаб-сержант на офіцерській посаді — це історія командира мінометної батареї на псевдо «Рено», який переконаний, що в сучасному війську головне не погони, а результат, і що лідером стають не за призначенням, а за вчинками.
На Донеччині пілоти підрозділу «Фенікс» прикордонної бригади «Помста» продемонстрували видовищні кадри своєї роботи.
Оператори 20-го окремого полку безпілотних систем «К-2» влаштували справжній «бліндажоцид» для російської піхоти, методично знищуючи ворожі укриття.
Оператори БПЛА Третьої штурмової бригади продовжують методично знищувати ворожу піхоту.
Підрозділи Сил спеціальних операцій у взаємодії з іншими складовими Сил оборони 15 червня завдали ураження по потужностях з виробництва ворожих ударних БПЛА у місті Єлабуга в Татарстані.
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…