ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові ЗМІ та Protect, або Про українсько-канадське співробітництво

Прочитаєте за: 3 хв. 8 Листопада 2021, 17:38 3

У сучасних безпекових умовах стратегічне партнерство України з країнами-членами НАТО є надзвичайно важливим для надання відсічі російській агресії та підтримання безпеки в Європі. Проте партнерство між нашими країнами в галузі оборони не обмежується лише питанням збільшення обороноздатності збройних сил.

Впровадження сучасних світових методологій, зокрема під час стратегічного планування, розроблення, моніторингу та оцінювання розвитку збройних сил є одним із актуальних питань на шляху України до НАТО.

У цьому контексті окремо слід відмітити масштабну консультативно-дорадчу та менторську допомогу, яку оборонному відомству надають міжнародні партнери з країн-членів НАТО.

Так, нещодавно представники менторського проєкту Protect на чолі з полковником Військово-повітряних сил США у відставці Майклом Мак Карті зустрілися з керівництвом Військового телебачення України та Армія FM стосовно перспектив співпраці.

Команда Protect є однією з тих, хто допомагає Україні впроваджувати сучасні світові методології стратегічного планування під час процесів розроблення, моніторингу та оцінювання результатів виконання Річних національних програм під егідою Комісії Україна — НАТО.

Під час зустрічі  начальник ЦТРС Віктор Гром розповів про основні проєкти Військового телебачення України, зокрема «11 запитань» та «Voїn — це я».

 

Майкл Мак Карті окреслив напрями співпраці з українськими урядовими структурами, зокрема і з оборонним відомством. У контексті розмови були обговорені подальші кроки співпраці Protect із військовими ЗМІ. Зокрема, прозвучала пропозиція створення спільного фільму та  серії радіопередач щодо українсько-канадського співробітництва.

Як зазначив у коментарі АрміяInform Майкл Мак Карті, основною цільовою аудиторією проєкту Protect є українське громадянське суспільство. А особливістю співпраці з Україною «є представлення досвіду різних країн, не лише виключно Канади, у питаннях безпеки та оборони. Тож, це дасть змогу українським політикам та військовим врахувати іноземний досвід для реформування власних Збройних Сил».

Україні співпраця з проєктом Protect надасть можливість налагодити комунікацію з експертним середовищем країн-членів НАТО, а також гідно представити український досвід у веденні гібридної війни на міжнародному рівні.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram