ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Щепися зі своїми: у Veteran Hub планують масову «ветеранську» вакцинацію

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Листопада 2021, 14:09

Понад сотню побратимів і посестер вакцинуватимуться зі своїми у Veteran Hub. Організатори жартують, що така акція — ідеальний варіант для тих, хто терпіти не може лікарень. Обіцяють смачну каву й печиво та, звісно, армійські жарти.

Аби масова «ветеранська» вакцинація була якнайбезпечнішою, кожен з охочих може обрати свій час для проведення щеплень. Достатньо взяти із собою паспорт та ідентифікаційний податковий номер. А ще не забути рідних і друзів. Чим більше громадян долучиться до вакцинації, тим краще.

— «Паперові» питання не займуть більше ніж десять хвилин, — обіцяють у Veteran Hub. — Навіть декларація із сімейним лікарем не обов’язкова. Чому вирішили організувати подібну акцію? Відповідь проста: попри очевидні переваги вакцинації, статистика щеплених не така позитивна, як хотілося б.

Оскільки нерідко чинні військовослужбовці та ветерани стикаються з проблемою отримання COVID-сертифікатів, цьому питання організатори приділяють особливу увагу. Обіцяють, що дані про щеплення будуть внесені в єдину систему, тож жодних проблем з отриманням сертифікатів у майбутньому виникнути не повинно.

— Що казати, якщо я зміг отримати COVID-сертифікат лише після звернення на гарячу лінію, — коментує Ігор Гемба. — Проте нині процедура отримання документів спростилась. До того ж перед вакцинацією ми проконсультуємо кожного учасника, як максимально просто та оперативно отримати сертифікат, а також пояснимо, як у стислі терміни укласти договір із сімейним лікарем тим громадянам, хто цього ще не зробив.

Обрати зручний час та зареєструватися можна за посиланням https://cutt.ly/uR9m4gE.

Якщо ж «акція» пройде вдало, організатори обіцяють проводити вакцинацію у Veteran Hub на регулярній основі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram