ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Апарат РНБО взяв участь у семінарі із захисту критичної інфраструктури

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Листопада 2021, 16:32 1

У рамках співпраці між Апаратом РНБО України і Фондом цивільних досліджень та розвитку Сполучених Штатів Америки (CRDF Global в Україні) (за підтримки Державного департаменту США) проведено триденний теоретичний та практичний онлайн семінар на тему захисту критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Апарат РНБО.

Участь у семінарі взяли понад 140 представників державних та регіональних органів влади, а також найбільших операторів об’єктів критичної інфраструктури України.

Метою заходу стало підвищення загального та професійного рівня знань у сфері захисту критичної інфраструктури, ознайомлення з передовими підходами США, країн-членів ЄС та НАТО до захисту критичної інфраструктури.

Учасники обмінялися досвідом і вдосконалили знання у питаннях захисту, планування безпеки та стійкості критичної інфраструктури, оцінки фізичних і кіберзагроз для критично важливої інфраструктури, управління ланцюгами поставок КІ, аналізу, оцінювання та управління ризиками для КІ.

Також учасники обговорили стан та проблеми української національної системи захисту критично важливої інфраструктури, поділилися думками щодо планів та можливостей розвитку освіти в галузі ЗКІ/БСКІ, обміну інформацією та даними розвідки, побудови ефективних державно-приватних партнерств. Також увага була приділена питанням галузевого захисту життєво важливої інфраструктури, зокрема, енергетики, комунікацій, транспортного сполучення та водопостачання.

Крім того, було акцентовано на «п’яти К», незамінних для побудови й підтримки ефективної національної програми захисту критичної інфраструктури: координації, колаборації, кооперації, комунікації та концентрації.

Захід став другим із запланованих практичних семінарів на тему захисту критичної інфраструктури в Україні. Навчання продовжиться у 2022 році.

Читайте нас в Telegram