ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військо поповнилося черговою партією бронетехніки

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Листопада 2021, 10:10 21

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (входить до складу ДК «Укроборонпром») передало Збройним Силам України партію відремонтованої бронетехніки БМП-2 і БРЕМ-2. Роботи виконано вчасно та в повному обсязі. Машини пройшли повний цикл капітального ремонту і модернізації відповідно до умов державного контракту. Техніку оснащено новітніми засобами зв’язку, системами спостереження та сучасними приладами освітлення. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на офіційний сайт підприємства.

До речі, ремонт гусеничної техніки, зокрема БРЕМ-2, є основним профілем підприємства. БРЕМ-2 виконана на базі БМП-1, має протикульовий бронезахист, гарну прохідність та маневреність, здатна долати водні перешкоди вплав, оснащена засобами маскування, захисту від зброї масового ураження і ППО, а також озброєна кулеметом, що дає змогу вести вогонь по повітряних і наземних цілях.

Для проведення ремонтно-евакуаційних робіт техніка обладнана електрозварювальним устаткуванням, лебідкою, буксирним кронштейном і штангами жорсткої зчіпки. Вантажопідйомні роботи БРЕМ здійснює завдяки стріловому поворотному крану з дообладнанням тросами-стяжками, а над дахом розміщена спеціальна платформа з відкидними бортами для перевезення вантажів і запасних частин.

Нагадаємо, наприкінці липня поточного року це підприємство також передало ЗСУ чергову партію капітально відремонтованих бойових машин піхоти БМП-2. Під час ремонту фахівці підприємства відновили боєздатність усіх систем та агрегатів бойових машин. На бойові машини встановили навігаційні системи, нові оптичні прилади та приціли, фари інфрачервоного випромінювання з використанням діодних ламп. 

Основні загальні та експлуатаційні характеристики БРЕМ-2

  • Повна бойова маса —13,6 т
  • Екіпаж — 4 особи
  • Кліренс — не менше ніж 370 мм
  • Максимальна швидкість: 

по суші — 65 км/год;

на плаву — 7 км/год

  • Середня витрата палива на 100 км:

по шосе — 77–84 л;

по сухій ґрунтовій дорозі —  80–112 л

Озброєння

  • Марка і тип кулемета: ПКМБ, танковий
  • Калібр — 7,62 мм
  • Скорострільність — 200–250 постр/хв
  • Патрони до кулемета — 1000 шт.

 

Підготував Сергій Воронков

Фото ДК «Укроборонпром»

14
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Інфографіка, Новини, Озброєння та техніка