ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі експонують фотовиставку «Обличчя війни»

Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Листопада 2021, 16:30

«Обличчя війни» — під такою назвою відкрилася фотовиставка у Дніпрі. В експозиції представлено понад 30 світлин пресофіцера окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» старшого лейтенанта Андрія Безрука. Професійний журналіст, учасник бойових дій багато разів виконував завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. До війни працював в одному із запорізьких видань, висвітлював події на Майдані під час Революції гідності.

«Пишаюсь тим, що мої побратими з року в рік надихають на нові яскраві та екслюзивні фото- та відео матеріали» — старший лейтенант Андрій Безрук

З його слів, саме у той час і почав репортажну зйомку.

— Було цікаво працювати в екстремальних умовах, знімати людей, які змінювали долю країни, — розповідає Андрій Безрук. — Фотографую вже понад 10 років. Нині мені подобається працювати в армійській царині — знімати відео та фотографувати саме воїнів-артилеристів. Вони хлопці скромні й не часто потрапляють в об’єктиви фото- та відеокамер. Намагаюсь робити акцент та увічнити у світлинах виснажливу чоловічу роботу на полігонах та в районі проведення операції Об’єднаних сил. Пишаюсь тим, що мої побратими з року в рік надихають на нові яскраві та екслюзивні фото- та відеоматеріали.

На представлених світлинах бойова робота ствольної причепної артилерії різних калібрів окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», артилеристи, які виконують вогневі завдання, бойові стрільби на різних полігонах країни, а також портретні фото українських воїнів.

Понад три десятки світлин, які Андрій відібрав для виставки, — це мала частка, якщо порівнювати з його власною колекцією фотографій, що налічує близько тисячі робіт. Під час розмови з журналістом АрміяInform офіцер представив ексклюзивні фотосвітлини, які не увійшли до фотовиставки. Їх можна переглянути нижче.

Експозицію розгорнуто в холі Дніпропетровської облдержадміністрації, тож усі охочі можуть побачити запорізьких артилеристів очима журналіста.

фото Андрій Безрук

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план
«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план

Бюджетний дефіцит росії за перші чотири місяці 2026 року сягнув 78,4 мільярда доларів.

Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

ВАКАНСІЇ
Майстер експлуатації та ремонту бронетанкової техніки

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

контракт служба ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

--- ---