ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада сприятиме конкретним крокам реформи українського війська

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2021, 19:15 1

Заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець зустрівся з Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою для обговорення безпекової ситуації довкола нашої країни, шляхів подальшого розвитку українсько-канадського співробітництва у сфері безпеки й оборони.

Про це інформує Офіс Президента України.

Співрозмовники обговорили шляхи та практичні кроки у подальшому розвитку двостороннього співробітництва з питань реформування українських сил оборони, вдосконалення кадрової політики у Збройних Силах України, реалізації спільних проєктів у космічній сфері, надання Канадою дорадчої та матеріально-технічної допомоги нашій державі.

Роман Машовець поінформував Ларису Ґаладзу про порушення російською стороною режиму припинення вогню на сході України, перебування додаткових російських військ вздовж українського кордону, посилення розвідувальної активності з боку РФ. Він зазначив, що після весняного скупчення військ та проведення російсько-білоруських стратегічних навчань «Захід-2021» Росія залишила поблизу України військову техніку, створивши можливості для швидкого нарощування там своїх сил.

Заступник керівника Офісу Президента подякував канадській стороні за незмінну підтримку у протистоянні російській агресії та посиленні обороноздатності України.

Зі свого боку Посол Канади звернула увагу на необхідність спільного опрацювання питання щодо продовження військової тренувальної місії UNIFIER в Україні, консолідації та координації зусиль щодо надання разом з іншими партнерами по НАТО допомоги нашій країні, а також активнішого залучення українських представників до міжнародних заходів з питань безпеки, що проводяться в Канаді.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини