ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Визначено найкраще серед військових ремонтних відділень Командування Сил логістики

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Листопада 2021, 16:03 5

На Рівненщині відбулося змагання на найкраще відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння серед військових частин Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Учасники змагань зібралися на базі однієї з військових частин забезпечення РАО, де упродовж декількох днів чотири команди за право бути найкращими змагались у трьох номінаціях: спортивна, тактична медицина, професійна, що включали перевірку теорії та практики. Розпочався конкурс естафетою з перенесення ящиків з боєприпасом, колоди, буксирного тросу, перекочування діжки з пальним. Потім евакуйовували умовно пораненого військовослужбовця із бронетехніки та надавали домедичну допомогу. Після цього приступили до активної фази конкурсу — фахівці розгортали й експлуатували ремонтну майстерню. Робили це швидко та якісно.

За словами одного з учасників конкурсу старшого лейтенанта Тимофія Мірчевського, для нього найголовнішим підсумком участі стало підсилення практичних навичок із відновлення ракетно-артилерійського озброєння, які застосовуватиме під час виконання завдань у пункті постійної дислокації та  під час тривалих відряджень у район ООС.

Як показали результати змагань, цьогоріч кожен доклав чимало зусиль і виявив професіоналізм та наполегливість, утім, військовослужбовці арсеналу Озброєння з Рівненщини продемонстрували найкращі результати та впевнено здобули перемогу. Усіх учасників заохотили грамотами за підсумками змагань та з нагоди державного свята України — Дня ракетних військ і артилерії, що відзначають щорічно 3 листопада.

За інформацією пресслужби командування Сил логістики ЗСУ

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування