ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві відкрили пам’ятний хрест захисникам України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Жовтня 2021, 12:00

Сьогодні в Куренівському парку культури і відпочинку до Дня захисників і захисниць урочисто відкрили пам’ятний хрест на честь усіх борців за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які захищали нашу Батьківщину в різні часи.

— Пам’ятний хрест має давню історію. Він створений ще у 2009 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення, — повідомили організатори.

До урочистих заходів були залучені ветерани російсько-української війни, громадськість міста, реконструктори, які представляли воїнів-захисників різних часових подій, почесна варта зі стягами. Спеціально було сплановано інформаційне й музичне наповнення. Зокрема, лунали відомі композиції у виконанні народного артиста України Тараса Компаніченка, заслуженої артистки України Ірени Захарко, трубача Майдану часів Революції Гідності Костянтина Олійника та колективу стародавньої музики «Хореї козацької».

— Сьогодні ми віддаємо шану і повагу нашим славетним героям — і відкриття цього пам’ятника є цьому свідком. За Україну треба боротися, за Україну треба працювати і все життя пам’ятати своїх національних героїв, — зазначив головний редактор тижневика ОУН(б) «Шлях перемоги» Віктор Рог.

Встановлення пам’ятного хреста відбулося за підтримки органів місцевої влади. Він став подарунком Києву від патріотичної громадськості.

Денис Бігун
Фото автора

Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Оператор розвідувальних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Луцьк

Старобільський РТЦК та СП

--- ---