ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прем’єр-міністри України й Естонії обговорили співпрацю у сфері кібербезпеки

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 15:58

У межах робочого візиту до Королівства Швеція Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас, інформує Урядовий портал

Денис Шмигаль підкреслив, що Україна прагне максимальної активізації українсько-естонського співробітництва, зокрема в напрямку використання транзитного, логістичного та промислово-виробничого потенціалу, співробітництва у сфері кібербезпеки та цифрової економіки.

Прем’єр-міністр України подякував Естонії за рішучу підтримку в отриманні Україною членства в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE), що базується у м. Таллінн.

Крім того, Денис Шмигаль зазначив, що напередодні Україна уклала угоду з Європейським Союзом про Спільний авіаційний простір, що має дати стимул для розвитку, зокрема, транзитного й туристичного потенціалу між країнами.

Прем’єр-міністр України подякував уряду Естонії за передачу Україні доз вакцини проти COVID-19, частина партії якої адресована особовому складу Збройних Сил України. Він також висловив вдячність за надану всебічну гуманітарну, фінансову та технічну допомогу, зокрема в частині реалізації реформ в Україні.

Читайте нас в Telegram