ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Житомирщині пошуковці знайшли останки воїна 44-го мотострілецького полку…

Армія і суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Жовтня 2021, 14:51

Поки погодні умови дають змогу, житомирське ГО «Пошук» продовжує розкопки.

— Нещодавно ми їздили в Бердичівській район піднімати бійця, проте вчора повернулися для того, щоб підняти ще одного солдата із 44-го мотострілецького полку, який 10–12 липня 1941 року в лоб атакував Семенівку з метою відбити місто Бердичів у німців, — розповідає пошуковець Вадим Баранівський. — Інколи створюється таке враження, що не вистачить життя для того, аби їх усіх знайти та по-людськи поховати. Тисячі воїнів продовжують лежати на полях і лісах Житомирщини. З кожним виїздом їхня кількість зменшується, проте роботи ще дуже багато.

Боєць був крайнім на правому флангу атаки. Загинув, очевидно, від мінно-вибухової травми. Каска мала тріщини, характерні для цього. Голова була відсутня. При собі боєць мав скляну флягу, лопатку, протигаз та інші дрібниці.

— Знайшли і медальйон типу ладанка, в якому була записка з інформацією про воїна, але, на жаль, час не щадить ніщо, і вона повністю згнила, — зауважив Вадим Баранівський.

Навесні 2022 року солдат буде перепохований у братську могилу з усіма військовими почестями та традиціями.

Минуло вісім десятиліть, а щороку у Семенівці під час польових робіт чи спланованих розкопок за інформацією, отриманою про можливе поховання від місцевих мешканців, знаходять рештки десятків полеглих солдатів…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Жодних змін у співпраці»: ЦПД спростував фейк про зупинку фінансування з боку Данії

«Жодних змін у співпраці»: ЦПД спростував фейк про зупинку фінансування з боку Данії

Через скоординовану мережу анонімних акаунтів і блогерів поширюється фейкова інформація про те, що Данія нібито «призупинила фінансування виробництва українських озброєнь».

Ще 11 зрадників, котрі воювали проти України, потрапили в полон і отримали по 15 років

Ще 11 зрадників, котрі воювали проти України, потрапили в полон і отримали по 15 років

За доказовою базою Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще одинадцять зрадників, які перейшли на бік ворога і воювали проти Сил оборони на Донеччині та Луганщині.

ППО та потреби на зиму: Денис Шмигаль зустрівся з делегацією НАТО на чолі з послом США

ППО та потреби на зиму: Денис Шмигаль зустрівся з делегацією НАТО на чолі з послом США

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч із делегацією НАТО на чолі з постійним представником США при Альянсі Метью Вітакером.

Трагедія на Чернігівщині: двоє чоловіків загинули, один поранений через детонацію російського БПЛА

Трагедія на Чернігівщині: двоє чоловіків загинули, один поранений через детонацію російського БПЛА

У Ніжинському районі Чернігівської області під час проведення польових робіт здетонував залишений російський безпілотний літальний апарат.

«Червона мітка» видала ціль: Signum знищив КСП окупантів на Лиманському напрямку

«Червона мітка» видала ціль: Signum знищив КСП окупантів на Лиманському напрямку

Пілоти батальйону Signum влучним ударом знищили контрольно-спостережний пункт (КСП) окупантів на Лиманському напрямку, виявивши його завдяки характерному «червоному маркеру», поміченому під час аеророзвідки.

СБУ затримала 18-річного агента рф, який встановлював «відеопастки» на ешелони ЗСУ

СБУ затримала 18-річного агента рф, який встановлював «відеопастки» на ешелони ЗСУ

Викрито російського агента, який розставляв «відеопастки» на об’єктах Укрзалізниці у Полтавській та Кіровоградській областях, щоб шпигувати за військовими ешелонами.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-зенітник (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

--- ---