ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна може виробляти та обслуговувати «Байрактари» – турецький військовий експерт Арда Мевлютоглу

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Жовтня 2021, 15:10

Як уже повідомляла АрміяInform, в Україні вперше відбулося бойове застосування безпілотного комплексу Bayraktar.

А які нині перспективи співпраці між турецькими виробниками цих безпілотників та Україною? Про це розповів турецький військовий експерт Арда Мевлютоглу.

– Я думаю, що це було б дуже корисним для розширення співпраці між двома країнами. Це можливо, тому що Україна має гарну авіакосмічну промисловість, успадковану від Радянського Союзу, а також ще більш розвинену Україною останніми роками. Тому Україна, я думаю, цілком може виробляти «Байрактар», і це цілком можливо для України – виробляти та обслуговувати «Байрактари» в Україні. Наразі ми бачимо, що між двома країнами існує певна співпраця в галузі силових установок, двигунів для літаків та гелікоптерів. Україна постачає двигуни для безпілотникаAkıncı – дуже добре розробленого, передового безпілотника, – зазначив Арда Мевлютоглу.

За його словами, Україна також постачає двигуни для нового турецького ударного вертольота.

– І з преси, з відкритих джерел ми знаємо, що можлива співпраця і в галузі ракетних кораблів, і в інших областях. Водночас Туреччина будує військові кораблі «корвети» для України, і в цьому проєктітакож буде обмін технологіями. Тому я думаю, що в галузі військово-морських технологій, ракет та двигунів у обох країн є багато відкритих площадок для співпраці. Я не впевнений щодо Криму, але особливо на Донбасі ефективне використання «Байрактарів» у координації з артилерією, повітряними силами та механізованими частинами дозволить українській армії легко просуватися далі та завдавати втрат противнику на Донбасі, – зауважив військовий експерт.

Він додав, що такі успіхи на полі бою можуть допомогти Україні здобути важелі впливу за дипломатичним чи переговорним столом, так звану дипломатично-політичну силу переговорів.

– У такий спосіб українська армія може ефективно пошкодити лінії постачання ворога, логістичні лінії та важливу зброю, таку, як системи ППО чи артилерія, та позбавити їх можливості проводити атаки проти української армії. У польових умовах безпілотники «Байрактар»можуть бути дуже корисними для української армії, аби більш ефективно відтіснити противника, – підбив підсумок військовий експерт Арда Мевлютоглу.

Читайте нас у Facebook
Мітки: