ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Україні вперше відбулося бойове застосування безпілотного комплексу Bayraktar

Відео Новини
26 Жовтня 2021, 22:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

«26 жовтня 2021 року, за наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного  в районі проведення Операції об’єднаних сил вперше відбулося бойове застосування розвідувально-ударного безпілотного комплексу «Байрактар».

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України на своїй сторінці у Facebook.

«З 14:25 до 15:15 батарея гаубиць Д-30 російсько-терористичних військ здійснювала обстріл позицій Об’єднаних сил в районі населеного пункту Гранітне. Два військовослужбовці Збройних Сил України під час обстрілу зазнали поранення, один з них загинув. З початком обстрілу, через СММ ОБСЄ було невідкладно висунуто вимогу щодо припинення вогню, надіслано ноту дипломатичними каналами. Втім, окупанти не реагували. З метою змушення ворога до припинення вогню, за наказом Головнокомандувача Збройних Сил України було застосовано «Байрактар». Безпілотний літальний апарат не пересікав лінії зіткнення і керованою бомбою знищив одну гармату з розрахунком російсько-окупаційних військ. Після цього обстріли українських позицій припинилися», – йдеться у повідомленні.


«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч
«Із князєй — у грязь»: на Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон за $100 тисяч

На Харківщині перехоплювачі Повітряних Сил збили рідкісний російський дрон «Князь Вєщій Алєг» вартістю близько 100 тисяч доларів.

НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»
НРК в траві ледве видно, але уражено: На Лиманському напрямку працює «Срібна трійка»

На Лиманському напрямку прикордонники підрозділу «Срібна трійка» завдали ураження по окупантам та їх техніці й сховкам.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир взводу БПЛА

від 27000 до 27000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Olx Оператор БПЛА в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

RobotaUa Кухар, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

WorkUa Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Olx Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079